Zakrslý bílopesíkatý modrý

Chov zakrslých bílopesíkatých modrých králíčků u náš započal v roce 2021, kdy se nám po dlouhém usilovném hledání podařilo zakoupit první chovný pár. Začátky ovšem nebyli vůbec radostné, jelikož samička přijela s deformací chrupu, tudíž do chovu nemohla. Hledali jsme proto dále a podařilo se nám ! K samečkovi v lednu 2021 přibyli 2 chovné samičky Smile a Winie. Téhož roku jsme odchovaly první vrhy celkem 10 mláďátek ze kterých jsme vybraly 2 samičky dále do našeho chovu, 2 samečky a 1 samičku do jiných chovů a zbytek mláďátek odjel dělat radost jako mazlíci. 
K samičkám, které jsme si nechaly jsme na rok 2022 následně museli hledat nepříbuzného samečka. To se také povedlo a v roce 2022 už jsme odchovali mláďátek o něco více. Ze kterých jsme také vybrali do chovu i na mazlíky.
V roce 2023 jsme dovezly chovnou skupinku pesíkatých ze Slovenska, která není na naše ušáky příbuzná a také k nám přicestoval sameček z Německa. Chov pesíkáčů nás velmi nadchnul a doufáme, že se s nimi bude dařit i nadále :))

Naši chovní ušáci:

Chovné samičky:

Chovní samečci: